25hours Hotel beim MuseumsQuartier
Lerchenfelder Straße 1-38,82 228 anmeldelser

Kort om hotellet
25hours Hotel beim MuseumsQuartier er et 4-stjerners hotell i Wien. Adressen er Lerchenfelder Straße 1-3. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 2 228 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- Lerchenfelder Straße 1-3
- Standard:
- 4 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,8 / 10 (2 228 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Forretningssenter, Restaurant, Parkering, Renseri, Rom for ikke-røykere
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 4. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 2. nov. – 4. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Forretningssenter
- Restaurant
- Parkering
- Renseri
- Rom for ikke-røykere
- Rengjøring
- Bankettfasiliteter
- Bankboks
- Badstue
- Sykkelutleie
- Hage
- Sykling
- Damprom
- Spa- og velværesenter
- Bagasjeoppbevaring
- Allergivennlige rom tilgjengelig
- Familierom
- Selvbetjent vaskeri
- Gratis wi-fi
- 24-Hour Front Desk
- Parking (Limited)
- Parking Onsite
- Snack Bar/Deli
- Terrasse
Beliggenhet
Lerchenfelder Straße 1-3
Spørsmål og svar
- Hvor ligger 25hours Hotel beim MuseumsQuartier?
- 25hours Hotel beim MuseumsQuartier ligger i Lerchenfelder Straße 1-3 i Wien.
- Har 25hours Hotel beim MuseumsQuartier parkering og wi-fi?
- Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på 25hours Hotel beim MuseumsQuartier?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Har 25hours Hotel beim MuseumsQuartier treningsrom eller basseng?
- Treningsrom: Fitness Center (nearby).
- Hva koster et rom på 25hours Hotel beim MuseumsQuartier?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille 25hours Hotel beim MuseumsQuartier?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.