Homewood Suites by Hilton Washington DC Capitol-Navy Yard
50 M St Se8,51 001 anmeldelser

Kort om hotellet
Homewood Suites by Hilton Washington DC Capitol-Navy Yard er et 3-stjerners hotell i Washington D.C.. Adressen er 50 M St Se. Gjestene gir stedet 8,4 av 10 basert på 1 001 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- 50 M St Se
- Standard:
- 3 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,4 / 10 (1 001 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Heis, Flerspråklig personell, Møterom, Sykkelutleie, Casino
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 12. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Heis
- Flerspråklig personell
- Møterom
- Sykkelutleie
- Casino
- Scooter-og mopedutleie på stedet
- Treningsfasiliteter
- Rasteplass
- Bagasjeoppbevaring
- Gratis wi-fi
- Gratis frokost
- Business Center (24-hour)
- 24-Hour Front Desk
- ATM/Banking
- Assistive Listening Devices Available
- Assistive Listening Devices in Meeting Rooms
- Barbecue Grill (s)
- Braille or Raised Signage
- Computer Station
- Conference Space
- Parking (Covered)
- Fireplace in Lobby
- Handrails in Hallways
- Handrails in Stairways
Beliggenhet
50 M St Se
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Homewood Suites by Hilton Washington DC Capitol-Navy Yard?
- Homewood Suites by Hilton Washington DC Capitol-Navy Yard ligger i 50 M St Se i Washington D.C..
- Har Homewood Suites by Hilton Washington DC Capitol-Navy Yard parkering og wi-fi?
- Parkering er oppgitt som «Parking (Covered)». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på Homewood Suites by Hilton Washington DC Capitol-Navy Yard?
- Frokost tilbys («Gratis frokost»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
- Har Homewood Suites by Hilton Washington DC Capitol-Navy Yard treningsrom eller basseng?
- Treningsrom: Treningsfasiliteter. Basseng: Pool Access Ramp (on site).
- Hva koster et rom på Homewood Suites by Hilton Washington DC Capitol-Navy Yard?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Homewood Suites by Hilton Washington DC Capitol-Navy Yard?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.