Airport Hotel Okęcie

ul. Komitetu Obrony Robotników 249,35 140 anmeldelser

Bilde av Airport Hotel Okęcie

Kort om hotellet

Airport Hotel Okęcie er et 4-stjerners hotell i Warszawa. Adressen er ul. Komitetu Obrony Robotników 24. Gjestene gir stedet 9,3 av 10 basert på 5 140 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
ul. Komitetu Obrony Robotników 24
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
9,3 / 10 (5 140 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Romservice, Restaurant, Parkering, Flyplasstransport, Betjent parkering

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 19. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 2. nov. – 4. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Romservice
  • Restaurant
  • Parkering
  • Flyplasstransport
  • Betjent parkering
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Valutaveksling
  • Bankboks
  • Badstue
  • Minibank
  • Badestamp/Jacuzzi
  • Massasje
  • Matpakker
  • Frokost servert på rommet
  • Bagasjeoppbevaring
  • Allergivennlige rom tilgjengelig
  • Separat røykeområde
  • Familierom
  • Ekspress innsjekking/Utsjekking
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi

Beliggenhet

ul. Komitetu Obrony Robotników 24

Spørsmål og svar

Hvor ligger Airport Hotel Okęcie?
Airport Hotel Okęcie ligger i ul. Komitetu Obrony Robotników 24 i Warszawa.
Har Airport Hotel Okęcie parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Airport Hotel Okęcie?
Frokost tilbys («Frokost servert på rommet»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
Har Airport Hotel Okęcie treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby).
Hva koster et rom på Airport Hotel Okęcie?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Airport Hotel Okęcie?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Warszawa