Urban Donkey

Thessaloniki, Hellas

Kort om hotellet

Urban Donkey er et 3-stjerners hotell i Thessaloniki. Gjestene gir stedet 8,5 av 10 basert på 615 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
8,5 / 10 (615 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Urban Donkey?
Urban Donkey ligger i Thessaloniki. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Urban Donkey parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Urban Donkey?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Urban Donkey?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Urban Donkey?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Thessaloniki