NYX Tel Aviv

Tel Aviv, Israel

Kort om hotellet

NYX Tel Aviv er et 3-stjerners hotell i Tel Aviv. Gjestene gir stedet 8,0 av 10 basert på 991 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
8,0 / 10 (991 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger NYX Tel Aviv?
NYX Tel Aviv ligger i Tel Aviv. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har NYX Tel Aviv parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på NYX Tel Aviv?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på NYX Tel Aviv?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille NYX Tel Aviv?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Tel Aviv