The Biltmore Tbilisi Hotel

The Biltmore Hotel Tbilisi 29 Rustaveli Avenue8,51 758 anmeldelser

Bilde av The Biltmore Tbilisi Hotel

Kort om hotellet

The Biltmore Tbilisi Hotel er et 5-stjerners hotell i Tbilisi. Adressen er The Biltmore Hotel Tbilisi 29 Rustaveli Avenue. Gjestene gir stedet 8,5 av 10 basert på 1 758 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
The Biltmore Hotel Tbilisi 29 Rustaveli Avenue
Standard:
5 stjerner
Gjestevurdering:
8,5 / 10 (1 758 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Romservice, Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Flyplasstransport

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 11. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Romservice
  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Flyplasstransport
  • Turistinformasjon
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Valutaveksling
  • Bankboks
  • Badstue
  • Minibank
  • Casino
  • Hage
  • Massasje
  • Spa- og velværesenter
  • Barberer -og skjønnhetssalong
  • Kroppsbehandlinger
  • Ansiktsbehandlinger
  • Innendørs svømmebasseng
  • Levende musikk
  • Bar ved bassenget

Beliggenhet

The Biltmore Hotel Tbilisi 29 Rustaveli Avenue

Spørsmål og svar

Hvor ligger The Biltmore Tbilisi Hotel?
The Biltmore Tbilisi Hotel ligger i The Biltmore Hotel Tbilisi 29 Rustaveli Avenue i Tbilisi.
Har The Biltmore Tbilisi Hotel parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på The Biltmore Tbilisi Hotel?
Frokost tilbys («Frokost servert på rommet»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
Har The Biltmore Tbilisi Hotel treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på The Biltmore Tbilisi Hotel?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille The Biltmore Tbilisi Hotel?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Tbilisi