AQI Pegasos World

Sorgun Mah. Acısu Mevkii No:20 Titreyengöl-Manavgat / Antalya8,8173 anmeldelser

Bilde av AQI Pegasos World

Kort om hotellet

AQI Pegasos World er et 4-stjerners hotell i Titreyengol. Adressen er Sorgun Mah. Acısu Mevkii No:20 Titreyengöl-Manavgat / Antalya. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 173 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Sorgun Mah. Acısu Mevkii No:20 Titreyengöl-Manavgat / Antalya
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,8 / 10 (173 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Romservice, Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Tennisbane

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 6. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Romservice
  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Tennisbane
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Bankboks
  • Badstue
  • Privat strand
  • Sykkelutleie
  • Strand
  • Dykking
  • Biljard
  • Massasje
  • Spa- og velværesenter
  • Barberer -og skjønnhetssalong
  • Barnebasseng
  • Innendørs svømmebasseng
  • Utendørs svømmebasseng
  • Barneklubb
  • Levende musikk
  • Bar ved bassenget
  • Bagasjeoppbevaring

Beliggenhet

Sorgun Mah. Acısu Mevkii No:20 Titreyengöl-Manavgat / Antalya

Spørsmål og svar

Hvor ligger AQI Pegasos World?
AQI Pegasos World ligger i Sorgun Mah. Acısu Mevkii No:20 Titreyengöl-Manavgat / Antalya i Titreyengol.
Har AQI Pegasos World parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på AQI Pegasos World?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har AQI Pegasos World treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på AQI Pegasos World?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille AQI Pegasos World?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Side