IFC Residence

No.8 Century Avenue· 3.1 km fra sentrum8,95 297 anmeldelser

Bilde av IFC Residence

Kort om hotellet

IFC Residence er et 5-stjerners hotell i Shanghai. Adressen er No.8 Century Avenue. Det ligger omtrent 3,1 km fra sentrum. Gjestene gir stedet 8,9 av 10 basert på 5 297 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
No.8 Century Avenue
Standard:
5 stjerner
Gjestevurdering:
8,9 / 10 (5 297 anmeldelser)
Avstand til sentrum:
3,1 km
Nøkkelfasiliteter:
Forretningssenter, Romservice, Parkering, Svømmebasseng, Flyplasstransport

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Fra 6 228 kr totalt for 2 netter

1-Bedroom Suite

1 pris

Gratis avbestilling

6 228 kr

Totalpris for oppholdet

  • Trip.com
    Billigste

    1-Bedroom Suite · Gratis avbestilling

    6 228 kr

    Gå til tilbud

Suite, 1 soverom

2 priser

6 702 kr

Totalpris for oppholdet

Suite, 1 Bedroom

1 pris

6 709 kr

Totalpris for oppholdet

Mix and Save Combination

1 pris

6 743 kr

Totalpris for oppholdet

Karakterprofil

Renhold
9,2
Beliggenhet
9,1
Service
8,7
Rom
9,1
Fasiliteter
8,9
Mat og drikke
9,0

Fasiliteter

  • Forretningssenter
  • Romservice
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Flyplasstransport
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Lekeplass
  • Damprom
  • Innendørs svømmebasseng
  • Utendørs oppvarmet svømmebasseng
  • Bagasjeoppbevaring
  • Familierom
  • Ekspress innsjekking/Utsjekking
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi
  • Ladestasjon for elbil
  • 24-Hour Front Desk
  • Concierge Services
  • Pool (Indoor)
  • Terrasse
  • Fitness Center (nearby)

Beliggenhet

No.8 Century Avenue · 3.1 km fra sentrum

Spørsmål og svar

Hvor ligger IFC Residence?
IFC Residence ligger i No.8 Century Avenue i Shanghai, omtrent 3,1 km fra sentrum.
Har IFC Residence parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på IFC Residence?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har IFC Residence treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på IFC Residence?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille IFC Residence?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Shanghai