Hotel y Apartamentos Doña Lola

Sevilla, Andalusia, Spania

Kort om hotellet

Hotel y Apartamentos Doña Lola er et 2-stjerners hotell i Sevilla. Gjestene gir stedet 8,0 av 10 basert på 1 163 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
2 stjerner
Gjestevurdering:
8,0 / 10 (1 163 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Hotel y Apartamentos Doña Lola?
Hotel y Apartamentos Doña Lola ligger i Sevilla. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Hotel y Apartamentos Doña Lola parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Hotel y Apartamentos Doña Lola?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Hotel y Apartamentos Doña Lola?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Hotel y Apartamentos Doña Lola?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Sevilla