Courtyard By Marriott Seoul Times Square

15, Yeongjung-ro, Yeongdeungpo-gu8,81 813 anmeldelser

Bilde av Courtyard By Marriott Seoul Times Square

Kort om hotellet

Courtyard By Marriott Seoul Times Square er et 4-stjerners hotell i Seoul. Adressen er 15, Yeongjung-ro, Yeongdeungpo-gu. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 1 813 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
15, Yeongjung-ro, Yeongdeungpo-gu
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,8 / 10 (1 813 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Forretningssenter, Romservice, Restaurant, Parkering, Betjent parkering

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 12. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Forretningssenter
  • Romservice
  • Restaurant
  • Parkering
  • Betjent parkering
  • Turistinformasjon
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Valutaveksling
  • Bankboks
  • Bagasjeoppbevaring
  • Allergivennlige rom tilgjengelig
  • Gratis parkering
  • Gratis wi-fi
  • Kun voksne
  • 24-Hour Front Desk
  • Concierge Services
  • Parking (Limited)
  • Lockers Available
  • Parking Onsite
  • Terrasse
  • Fitness Center (nearby)

Beliggenhet

15, Yeongjung-ro, Yeongdeungpo-gu

Spørsmål og svar

Hvor ligger Courtyard By Marriott Seoul Times Square?
Courtyard By Marriott Seoul Times Square ligger i 15, Yeongjung-ro, Yeongdeungpo-gu i Seoul.
Har Courtyard By Marriott Seoul Times Square parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Courtyard By Marriott Seoul Times Square?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Courtyard By Marriott Seoul Times Square treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby).
Hva koster et rom på Courtyard By Marriott Seoul Times Square?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Courtyard By Marriott Seoul Times Square?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Seoul