Crowne Plaza Seattle Airport
17338 International Blvd.· 18.6 km fra sentrum8,51 206 anmeldelser

Kort om hotellet
Crowne Plaza Seattle Airport er et 3-stjerners hotell i Seattle (and vicinity). Adressen er 17338 International Blvd.. Det ligger omtrent 18,6 km fra sentrum. Gjestene gir stedet 8,5 av 10 basert på 1 206 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- 17338 International Blvd.
- Standard:
- 3 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,5 / 10 (1 206 anmeldelser)
- Avstand til sentrum:
- 18,6 km
- Nøkkelfasiliteter:
- Forretningssenter, Romservice, Høyhastighets-internett, Treningssenter, Restaurant
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Karakterprofil
- Renhold
- 8,9
- Beliggenhet
- 8,6
- Service
- 8,9
- Rom
- 8,9
- Fasiliteter
- 8,6
- Mat og drikke
- 8,6
Fasiliteter
- Forretningssenter
- Romservice
- Høyhastighets-internett
- Treningssenter
- Restaurant
- Flyplasstransport
- Portvakt
- Heis
- Døgnåpen resepsjon
- Renseri
- Aircondition
- Konferanselokaler
- Flerspråklig personell
- Bankboks
- Minibank
- Kjøleskap
- Kabel/Satelitt-TV
- Film på rommet
- Badekar
- Dørvakt
- Møterom
- Hårføner
- TV
- Vaskeritjeneste
Beliggenhet
17338 International Blvd. · 18.6 km fra sentrum
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Crowne Plaza Seattle Airport?
- Crowne Plaza Seattle Airport ligger i 17338 International Blvd. i Seattle (and vicinity), omtrent 18,6 km fra sentrum.
- Har Crowne Plaza Seattle Airport parkering og wi-fi?
- Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er oppgitt som «Høyhastighets-internett».
- Er frokost inkludert på Crowne Plaza Seattle Airport?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Har Crowne Plaza Seattle Airport treningsrom eller basseng?
- Treningsrom: Treningssenter.
- Hva koster et rom på Crowne Plaza Seattle Airport?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Crowne Plaza Seattle Airport?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.