JR Inn Sapporo-eki Minami-guchi

Chuo-ku Kita 3-jo Nishi 1-chome 108,69 372 anmeldelser

Bilde av JR Inn Sapporo-eki Minami-guchi

Kort om hotellet

JR Inn Sapporo-eki Minami-guchi er et 3-stjerners hotell i Sapporo. Adressen er Chuo-ku Kita 3-jo Nishi 1-chome 10. Gjestene gir stedet 8,6 av 10 basert på 9 372 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Chuo-ku Kita 3-jo Nishi 1-chome 10
Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
8,6 / 10 (9 372 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Restaurant, Parkering, Renseri, Rom for ikke-røykere, Rengjøring

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 14. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Parkering
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Separat røykeområde
  • Vendingmaskin
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi
  • 24-Hour Front Desk
  • Parking Onsite
  • Wheelchair Accessible (Limited)

Beliggenhet

Chuo-ku Kita 3-jo Nishi 1-chome 10

Spørsmål og svar

Hvor ligger JR Inn Sapporo-eki Minami-guchi?
JR Inn Sapporo-eki Minami-guchi ligger i Chuo-ku Kita 3-jo Nishi 1-chome 10 i Sapporo.
Har JR Inn Sapporo-eki Minami-guchi parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på JR Inn Sapporo-eki Minami-guchi?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på JR Inn Sapporo-eki Minami-guchi?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille JR Inn Sapporo-eki Minami-guchi?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Sapporo