Blaumar Hotel
Paseo Jaime I - S/N8,82 532 anmeldelser

Kort om hotellet
Blaumar Hotel er et 4-stjerners hotell i Salou. Adressen er Paseo Jaime I - S/N. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 2 532 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- Paseo Jaime I - S/N
- Standard:
- 4 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,8 / 10 (2 532 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Romservice, Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Turistinformasjon
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 11. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Romservice
- Restaurant
- Parkering
- Svømmebasseng
- Turistinformasjon
- Renseri
- Barnepass
- Rom for ikke-røykere
- Tennisbane
- Bankboks
- Badstue
- Badestamp/Jacuzzi
- Sykkelutleie
- Golfbane (i nærheten)
- Strand
- Dykking
- Windsurfing
- Sykling
- Biljard
- Fiske
- Ridning
- Lekeplass
- Kanopadling
- Fotturer
Beliggenhet
Paseo Jaime I - S/N
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Blaumar Hotel?
- Blaumar Hotel ligger i Paseo Jaime I - S/N i Salou.
- Har Blaumar Hotel parkering og wi-fi?
- Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på Blaumar Hotel?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Har Blaumar Hotel treningsrom eller basseng?
- Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
- Hva koster et rom på Blaumar Hotel?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Blaumar Hotel?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.