Atlantis Boutique City Hotel

Rhodos, Hellas

Kort om hotellet

Atlantis Boutique City Hotel er et 4-stjerners hotell i Rhodos by. Gjestene gir stedet 8,3 av 10 basert på 410 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,3 / 10 (410 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Atlantis Boutique City Hotel?
Atlantis Boutique City Hotel ligger i Rhodos by. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Atlantis Boutique City Hotel parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Atlantis Boutique City Hotel?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Atlantis Boutique City Hotel?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Atlantis Boutique City Hotel?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Rhodos by