Filoxenia Beach
Stamathioudaki 819,1463 anmeldelser

Kort om hotellet
Filoxenia Beach er et 2-stjerners hotell i Rethymno. Adressen er Stamathioudaki 81. Gjestene gir stedet 9,1 av 10 basert på 463 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- Stamathioudaki 81
- Standard:
- 2 stjerner
- Gjestevurdering:
- 9,1 / 10 (463 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Flyplasstransport, Turistinformasjon
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 13. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Restaurant
- Parkering
- Svømmebasseng
- Flyplasstransport
- Turistinformasjon
- Renseri
- Barnepass
- Rom for ikke-røykere
- Rengjøring
- Bankboks
- Privat strand
- Sykkelutleie
- Strand
- Massasje
- Kroppsbehandlinger
- Ansiktsbehandlinger
- Barnebasseng
- Utendørs svømmebasseng
- Matpakker
- Frokost servert på rommet
- Bagasjeoppbevaring
- Familierom
- Ekspress innsjekking/Utsjekking
- Selvbetjent vaskeri
Beliggenhet
Stamathioudaki 81
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Filoxenia Beach?
- Filoxenia Beach ligger i Stamathioudaki 81 i Rethymno.
- Har Filoxenia Beach parkering og wi-fi?
- Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på Filoxenia Beach?
- Frokost tilbys («Frokost servert på rommet»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
- Har Filoxenia Beach treningsrom eller basseng?
- Basseng: Svømmebasseng.
- Hva koster et rom på Filoxenia Beach?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Filoxenia Beach?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.