Absoloot Hostel Queenstown

50 Beach Street· 0.1 km fra sentrum8,9640 anmeldelser

Bilde av Absoloot Hostel Queenstown

Kort om hotellet

Absoloot Hostel Queenstown er et 5-stjerners hotell i Queenstown. Adressen er 50 Beach Street. Det ligger omtrent 0,1 km fra sentrum. Gjestene gir stedet 8,9 av 10 basert på 640 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
50 Beach Street
Standard:
5 stjerner
Gjestevurdering:
8,9 / 10 (640 anmeldelser)
Avstand til sentrum:
0,1 km
Nøkkelfasiliteter:
Turistinformasjon, Rom for ikke-røykere, Tennisbane, Rengjøring, Golfbane (i nærheten)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Fra 3 642 kr totalt for 2 netter

Private Room Ensuite

1 pris

3 642 kr

Totalpris for oppholdet

  • Trip.com
    Billigste

    Private Room Ensuite

    Obligatoriske gebyrer kan påløpe på hotellet.

    3 642 kr

    Gå til tilbud

Rom (Private En-Suite for Six People)

2 priser

3 645 kr

Totalpris for oppholdet

Private En-Suite Room for 6 People

1 pris

3 666 kr

Totalpris for oppholdet

Karakterprofil

Renhold
9,0
Beliggenhet
9,0
Service
9,0
Rom
9,0
Fasiliteter
9,0
Mat og drikke
9,0

Fasiliteter

  • Turistinformasjon
  • Rom for ikke-røykere
  • Tennisbane
  • Rengjøring
  • Golfbane (i nærheten)
  • Strand
  • Sykling
  • Fiske
  • Ridning
  • Kanopadling
  • Fotturer
  • Bagasjeoppbevaring
  • Separat røykeområde
  • Vendingmaskin
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi
  • Kun voksne
  • Bicycle Tour Information
  • Evening Entertainment
  • Lockers Available
  • Utemøbler
  • Skilagring

Beliggenhet

50 Beach Street · 0.1 km fra sentrum

Spørsmål og svar

Hvor ligger Absoloot Hostel Queenstown?
Absoloot Hostel Queenstown ligger i 50 Beach Street i Queenstown, omtrent 0,1 km fra sentrum.
Har Absoloot Hostel Queenstown parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Absoloot Hostel Queenstown?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Absoloot Hostel Queenstown?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Absoloot Hostel Queenstown?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Queenstown