Servatur Castillo de Sol
Avenida de Gran Canaria 168,8212 anmeldelser

Kort om hotellet
Servatur Castillo de Sol er et 2-stjerners hotell i Puerto Rico. Adressen er Avenida de Gran Canaria 16. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 212 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- Avenida de Gran Canaria 16
- Standard:
- 2 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,8 / 10 (212 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Parkering, Svømmebasseng, Bankboks, Biljard, Massasje
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 13. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Parkering
- Svømmebasseng
- Bankboks
- Biljard
- Massasje
- Barnebasseng
- Utendørs svømmebasseng
- Bar ved bassenget
- Bagasjeoppbevaring
- Separat røykeområde
- Selvbetjent vaskeri
- Gratis parkering
- Gratis wi-fi
- 24-Hour Front Desk
- Beach Sun Loungers
- Concierge Services
- Parking (Limited)
- Utemøbler
- Parking Onsite
- Pool (Seasonal Outdoor)
- Snack Bar/Deli
- Terrasse
Beliggenhet
Avenida de Gran Canaria 16
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Servatur Castillo de Sol?
- Servatur Castillo de Sol ligger i Avenida de Gran Canaria 16 i Puerto Rico.
- Har Servatur Castillo de Sol parkering og wi-fi?
- Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på Servatur Castillo de Sol?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Har Servatur Castillo de Sol treningsrom eller basseng?
- Basseng: Svømmebasseng.
- Hva koster et rom på Servatur Castillo de Sol?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Servatur Castillo de Sol?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.
Andre hotell i Puerto Rico de Gran Canaria
- Servatur Terrazamar Sun Suite
- Marina Suites Gran Canaria
- Hotel Riu Vistamar Gran Canaria - All Inclusive
- Marina Bayview Gran Canaria - Adults Only
- Servatur Casablanca Suites & Spa - Adults Only
- Holiday Club Playa Amadores
- Ona Bahia Blanca
- IG Nachosol Atlantic & Yaizasol by Servatur - Adults Only
- Grupotel Revoli