Cloister Inn Hotel

Praha, Tsjekkia

Kort om hotellet

Cloister Inn Hotel er et 3-stjerners hotell i Praha. Gjestene gir stedet 8,6 av 10 basert på 3 913 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
8,6 / 10 (3 913 anmeldelser)

Rom og priser · 2. nov. – 4. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Cloister Inn Hotel?
Cloister Inn Hotel ligger i Praha. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Cloister Inn Hotel parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Cloister Inn Hotel?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Cloister Inn Hotel?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Cloister Inn Hotel?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Praha