Servatur Waikiki

Playa Del Ingles, Maspalomas, Kanariøyene, Spania

Kort om hotellet

Servatur Waikiki er et 4-stjerners hotell i Playa del Ingles. Gjestene gir stedet 8,1 av 10 basert på 2 163 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,1 / 10 (2 163 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Servatur Waikiki?
Servatur Waikiki ligger i Playa del Ingles. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Servatur Waikiki parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Servatur Waikiki?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Servatur Waikiki?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Servatur Waikiki?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Playa del Ingles