Pattra Mansion by AKSARA Collection
116/23 , Patipath Road, Muang8,82 397 anmeldelser

Kort om hotellet
Pattra Mansion by AKSARA Collection er et 3-stjerners hotell i Phuket. Adressen er 116/23 , Patipath Road, Muang. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 2 397 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- 116/23 , Patipath Road, Muang
- Standard:
- 3 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,8 / 10 (2 397 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Restaurant, Svømmebasseng, Rom for ikke-røykere, Rengjøring, Bankboks
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 19. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Restaurant
- Svømmebasseng
- Rom for ikke-røykere
- Rengjøring
- Bankboks
- Vaskeritjeneste
- Hage
- Solarium
- Håndklær
- Dusj
- Bagasjeoppbevaring
- Separat røykeområde
- Gratis parkering
- 24-Hour Front Desk
- Pool (Indoor)
- Pool (Outdoor)
Beliggenhet
116/23 , Patipath Road, Muang
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Pattra Mansion by AKSARA Collection?
- Pattra Mansion by AKSARA Collection ligger i 116/23 , Patipath Road, Muang i Phuket.
- Har Pattra Mansion by AKSARA Collection parkering og wi-fi?
- Parkering er oppgitt som «Gratis parkering». Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
- Er frokost inkludert på Pattra Mansion by AKSARA Collection?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Har Pattra Mansion by AKSARA Collection treningsrom eller basseng?
- Basseng: Svømmebasseng.
- Hva koster et rom på Pattra Mansion by AKSARA Collection?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Pattra Mansion by AKSARA Collection?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.
Andre hotell i Phuket
- The Memory at On On Hotel
- Royal Phuket City Hotel
- Ratri Hotel Phuket Old Town
- Book a Bed Poshtel - SHA Plus
- Casa Blanca Boutique Hotel - SHA Plus
- Sino House Phuket Hotel - SHA Plus
- Blu Monkey Hub and Hotel Phuket Town- Free All Day Coworking space
- The Besavana Phuket - SHA Extra Plus
- The Blanket Hotel Phuket Old Town