TEA TAHITI Holidays

Avenue George Clémenceau, Papeete TAHITI 12, servitude Lasserre7,7108 anmeldelser

Bilde av TEA TAHITI Holidays

Kort om hotellet

TEA TAHITI Holidays er et 1-stjerners hotell i Papeete. Adressen er Avenue George Clémenceau, Papeete TAHITI 12, servitude Lasserre. Gjestene gir stedet 7,7 av 10 basert på 108 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Avenue George Clémenceau, Papeete TAHITI 12, servitude Lasserre
Standard:
1 stjerner
Gjestevurdering:
7,7 / 10 (108 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Parkering, Svømmebasseng, Rom for ikke-røykere, Valutaveksling, Hage

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 14. oktober 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Rom for ikke-røykere
  • Valutaveksling
  • Hage
  • Barnebasseng
  • Utendørs svømmebasseng
  • Rasteplass
  • Frokost servert på rommet
  • Bagasjeoppbevaring
  • Separat røykeområde
  • Familierom
  • Ekspress innsjekking/Utsjekking
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis parkering
  • Gratis wi-fi
  • Beach Sun Loungers
  • Concierge Services
  • Parking (Limited)
  • Utemøbler
  • Parking Onsite
  • Pool (Seasonal Outdoor)
  • Terrasse

Beliggenhet

Avenue George Clémenceau, Papeete TAHITI 12, servitude Lasserre

Spørsmål og svar

Hvor ligger TEA TAHITI Holidays?
TEA TAHITI Holidays ligger i Avenue George Clémenceau, Papeete TAHITI 12, servitude Lasserre i Papeete.
Har TEA TAHITI Holidays parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på TEA TAHITI Holidays?
Frokost tilbys («Frokost servert på rommet»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
Har TEA TAHITI Holidays treningsrom eller basseng?
Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på TEA TAHITI Holidays?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille TEA TAHITI Holidays?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Papeete