Grupotel Taurus Park

Avenida America 78,21 345 anmeldelser

Bilde av Grupotel Taurus Park

Kort om hotellet

Grupotel Taurus Park er et 4-stjerners hotell i Palma de Mallorca. Adressen er Avenida America 7. Gjestene gir stedet 8,2 av 10 basert på 1 345 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Avenida America 7
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,2 / 10 (1 345 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Renseri, Rom for ikke-røykere

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 4. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Tennisbane
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Bankboks
  • Sykkelutleie
  • Hage
  • Sykling
  • Biljard
  • Minigolf
  • Lekeplass
  • Innendørs svømmebasseng
  • Utendørs svømmebasseng
  • Bar ved bassenget
  • Bagasjeoppbevaring
  • Separat røykeområde
  • Vendingmaskin
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis parkering
  • Gratis wi-fi

Beliggenhet

Avenida America 7

Spørsmål og svar

Hvor ligger Grupotel Taurus Park?
Grupotel Taurus Park ligger i Avenida America 7 i Palma de Mallorca.
Har Grupotel Taurus Park parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Grupotel Taurus Park?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Grupotel Taurus Park treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på Grupotel Taurus Park?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Grupotel Taurus Park?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Palma de Mallorca