Big Apple Hotel

Montego Bay, Jamaica

Kort om hotellet

Big Apple Hotel er et 4-stjerners hotell i Montego Bay. Gjestene gir stedet 6,1 av 10 basert på 103 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
6,1 / 10 (103 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Big Apple Hotel?
Big Apple Hotel ligger i Montego Bay. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Big Apple Hotel parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Big Apple Hotel?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Big Apple Hotel?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Big Apple Hotel?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Montego Bay