Milano Serviced Apartments

Melbourne, Victoria, Australia

Kort om hotellet

Milano Serviced Apartments er et 5-stjerners hotell i Melbourne. Gjestene gir stedet 7,6 av 10 basert på 4 275 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
5 stjerner
Gjestevurdering:
7,6 / 10 (4 275 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Milano Serviced Apartments?
Milano Serviced Apartments ligger i Melbourne. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Milano Serviced Apartments parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Milano Serviced Apartments?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Milano Serviced Apartments?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Milano Serviced Apartments?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Melbourne