Riad Balkisse

Marrakech, Marokko

Kort om hotellet

Riad Balkisse er et 4-stjerners hotell i Marrakech. Gjestene gir stedet 8,1 av 10 basert på 125 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,1 / 10 (125 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Riad Balkisse?
Riad Balkisse ligger i Marrakech. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Riad Balkisse parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Riad Balkisse?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Riad Balkisse?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Riad Balkisse?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Marrakech