Fairmont Royal Palm Marrakech

Marrakech, Marokko

Kort om hotellet

Fairmont Royal Palm Marrakech er et 5-stjerners hotell i Marrakech. Gjestene gir stedet 9,0 av 10 basert på 215 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
5 stjerner
Gjestevurdering:
9,0 / 10 (215 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Fairmont Royal Palm Marrakech?
Fairmont Royal Palm Marrakech ligger i Marrakech. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Fairmont Royal Palm Marrakech parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Fairmont Royal Palm Marrakech?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Fairmont Royal Palm Marrakech?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Fairmont Royal Palm Marrakech?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Marrakech