Defne & Zevkim Hotel

Cildir Mah. Kemal Elgin Bulvari 164 Sok. No:48,8208 anmeldelser

Bilde av Defne & Zevkim Hotel

Kort om hotellet

Defne & Zevkim Hotel er et 3-stjerners hotell i Marmaris. Adressen er Cildir Mah. Kemal Elgin Bulvari 164 Sok. No:4. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 208 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Cildir Mah. Kemal Elgin Bulvari 164 Sok. No:4
Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
8,8 / 10 (208 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Flyplasstransport, Renseri

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 13. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Flyplasstransport
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Valutaveksling
  • Bankboks
  • Hage
  • Utendørs svømmebasseng
  • Bagasjeoppbevaring
  • Familierom
  • Ekspress innsjekking/Utsjekking
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis parkering
  • Gratis wi-fi
  • 24-Hour Front Desk
  • Concierge Services
  • Parking Onsite
  • Pool (Seasonal Outdoor)
  • Snack Bar/Deli
  • Terrasse

Beliggenhet

Cildir Mah. Kemal Elgin Bulvari 164 Sok. No:4

Spørsmål og svar

Hvor ligger Defne & Zevkim Hotel?
Defne & Zevkim Hotel ligger i Cildir Mah. Kemal Elgin Bulvari 164 Sok. No:4 i Marmaris.
Har Defne & Zevkim Hotel parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Defne & Zevkim Hotel?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Defne & Zevkim Hotel treningsrom eller basseng?
Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på Defne & Zevkim Hotel?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Defne & Zevkim Hotel?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Marmaris