Pension Casa Blanca

Los Cristianos, Kanariøyene, Spania

Kort om hotellet

Pension Casa Blanca er et 3-stjerners hotell i Los Cristianos. Gjestene gir stedet 7,5 av 10 basert på 780 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
7,5 / 10 (780 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Pension Casa Blanca?
Pension Casa Blanca ligger i Los Cristianos. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Pension Casa Blanca parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Pension Casa Blanca?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Pension Casa Blanca?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Pension Casa Blanca?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Los Cristianos