Apartaments Blau by Marsol

Lloret de Mar, Catalonia, Spania

Kort om hotellet

Apartaments Blau by Marsol er et 3-stjerners hotell i Lloret de Mar. Gjestene gir stedet 7,8 av 10 basert på 779 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
7,8 / 10 (779 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Apartaments Blau by Marsol?
Apartaments Blau by Marsol ligger i Lloret de Mar. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Apartaments Blau by Marsol parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Apartaments Blau by Marsol?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Apartaments Blau by Marsol?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Apartaments Blau by Marsol?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Lloret de Mar