Hotel Ciudad del Mar
Calle La Naval, 388,8720 anmeldelser

Kort om hotellet
Hotel Ciudad del Mar er et 3-stjerners hotell i Las Palmas de Gran Canaria. Adressen er Calle La Naval, 38. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 720 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- Calle La Naval, 38
- Standard:
- 3 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,8 / 10 (720 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Flyplasstransport, Turistinformasjon, Renseri, Rom for ikke-røykere, Bankboks
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 14. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Flyplasstransport
- Turistinformasjon
- Renseri
- Rom for ikke-røykere
- Bankboks
- Sykkelutleie
- Strand
- Dykking
- Fotturer
- Bagasjeoppbevaring
- Familierom
- Selvbetjent vaskeri
- Gratis wi-fi
- 24-Hour Front Desk
- Concierge Services
- Wheelchair Accessible (Limited)
Beliggenhet
Calle La Naval, 38
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Hotel Ciudad del Mar?
- Hotel Ciudad del Mar ligger i Calle La Naval, 38 i Las Palmas de Gran Canaria.
- Har Hotel Ciudad del Mar parkering og wi-fi?
- Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på Hotel Ciudad del Mar?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Hva koster et rom på Hotel Ciudad del Mar?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Hotel Ciudad del Mar?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.