Langkawi De Bleu Hotel

Kedah, Malaysia

Kort om hotellet

Langkawi De Bleu Hotel er et 2-stjerners hotell i Langkawi. Gjestene gir stedet 8,6 av 10 basert på 368 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
2 stjerner
Gjestevurdering:
8,6 / 10 (368 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Langkawi De Bleu Hotel?
Langkawi De Bleu Hotel ligger i Langkawi. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Langkawi De Bleu Hotel parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Langkawi De Bleu Hotel?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Langkawi De Bleu Hotel?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Langkawi De Bleu Hotel?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Langkawi