Giramar Apartamentos Turisticos
Rua Antero de Quental Lote 188,8388 anmeldelser

Kort om hotellet
Giramar Apartamentos Turisticos er et 3-stjerners hotell i Lagos. Adressen er Rua Antero de Quental Lote 18. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 388 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- Rua Antero de Quental Lote 18
- Standard:
- 3 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,8 / 10 (388 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Parkering, Svømmebasseng, Bankboks, Sykkelutleie, Hage
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 9. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Parkering
- Svømmebasseng
- Bankboks
- Sykkelutleie
- Hage
- Golfbane (i nærheten)
- Dykking
- Windsurfing
- Fiske
- Ridning
- Kanopadling
- Massasje
- Utendørs svømmebasseng
- Familierom
- Selvbetjent vaskeri
- Gratis parkering
- Gratis wi-fi
- Utemøbler
- Parking Onsite
- Pool (Seasonal Outdoor)
- Snack Bar/Deli
- Terrasse
- Water Park
Beliggenhet
Rua Antero de Quental Lote 18
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Giramar Apartamentos Turisticos?
- Giramar Apartamentos Turisticos ligger i Rua Antero de Quental Lote 18 i Lagos.
- Har Giramar Apartamentos Turisticos parkering og wi-fi?
- Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på Giramar Apartamentos Turisticos?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Har Giramar Apartamentos Turisticos treningsrom eller basseng?
- Basseng: Svømmebasseng.
- Hva koster et rom på Giramar Apartamentos Turisticos?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Giramar Apartamentos Turisticos?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.