MAIA Luxury Beach Hotel & Spa

güzelçamlı mah. oteller cd. no:63 maia luxury beach hotel & Spa· 0.4 km fra sentrum8,057 anmeldelser

Bilde av MAIA Luxury Beach Hotel & Spa

Kort om hotellet

MAIA Luxury Beach Hotel & Spa er et 4-stjerners hotell i Güzelçamlı. Adressen er güzelçamlı mah. oteller cd. no:63 maia luxury beach hotel & Spa. Det ligger omtrent 0,4 km fra sentrum. Gjestene gir stedet 8,0 av 10 basert på 57 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
güzelçamlı mah. oteller cd. no:63 maia luxury beach hotel & Spa
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,0 / 10 (57 anmeldelser)
Avstand til sentrum:
0,4 km
Nøkkelfasiliteter:
Romservice, Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Flyplasstransport

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Fra 2 966 kr totalt for 2 netter

Double Deluxe With French Balcony

1 pris

Frokost inkludert
Gratis avbestilling

2 966 kr

Totalpris for oppholdet

  • Vio.com
    Billigste

    Double Deluxe With French Balcony · breakfast · Gratis avbestilling

    2 966 kr

    Gå til tilbud

Karakterprofil

Renhold
7,8
Service
8,4
Fasiliteter
8,0

Fasiliteter

  • Romservice
  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Flyplasstransport
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Valutaveksling
  • Bankboks
  • Badstue
  • Privat strand
  • Badestamp/Jacuzzi
  • Sykkelutleie
  • Hage
  • Strand
  • Fiske
  • Kanopadling
  • Damprom
  • Massasje
  • Spa- og velværesenter
  • Kroppsbehandlinger
  • Ansiktsbehandlinger
  • Utendørs svømmebasseng

Beliggenhet

güzelçamlı mah. oteller cd. no:63 maia luxury beach hotel & Spa · 0.4 km fra sentrum

Spørsmål og svar

Hvor ligger MAIA Luxury Beach Hotel & Spa?
MAIA Luxury Beach Hotel & Spa ligger i güzelçamlı mah. oteller cd. no:63 maia luxury beach hotel & Spa i Güzelçamlı, omtrent 0,4 km fra sentrum.
Har MAIA Luxury Beach Hotel & Spa parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på MAIA Luxury Beach Hotel & Spa?
Frokost tilbys («Frokost servert på rommet»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
Har MAIA Luxury Beach Hotel & Spa treningsrom eller basseng?
Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på MAIA Luxury Beach Hotel & Spa?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille MAIA Luxury Beach Hotel & Spa?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Kusadasi