Oakwood Hotel & Residence Kuala Lumpur

Kuala Lumpur, Malaysia

Kort om hotellet

Oakwood Hotel & Residence Kuala Lumpur er et 4-stjerners hotell i Kuala Lumpur. Gjestene gir stedet 8,5 av 10 basert på 10 414 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,5 / 10 (10 414 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Oakwood Hotel & Residence Kuala Lumpur?
Oakwood Hotel & Residence Kuala Lumpur ligger i Kuala Lumpur. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Oakwood Hotel & Residence Kuala Lumpur parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Oakwood Hotel & Residence Kuala Lumpur?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Oakwood Hotel & Residence Kuala Lumpur?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Oakwood Hotel & Residence Kuala Lumpur?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Kuala Lumpur