Kokotel Krabi Ao Nang

143 Moo 2, Tambol Ao Nang, Ampure Muang, Krabi· 10.2 km fra sentrum8,55 709 anmeldelser

Bilde av Kokotel Krabi Ao Nang

Kort om hotellet

Kokotel Krabi Ao Nang er et 3-stjerners hotell i Krabi. Adressen er 143 Moo 2, Tambol Ao Nang, Ampure Muang, Krabi. Det ligger omtrent 10,2 km fra sentrum. Gjestene gir stedet 8,5 av 10 basert på 5 709 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
143 Moo 2, Tambol Ao Nang, Ampure Muang, Krabi
Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
8,5 / 10 (5 709 anmeldelser)
Avstand til sentrum:
10,2 km
Nøkkelfasiliteter:
Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Rom for ikke-røykere, Rengjøring

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 12. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Fra 1 297 kr totalt for 2 netter

Mix and Save Combination

1 pris

Gratis avbestilling

1 297 kr

Totalpris for oppholdet

  • Agoda
    Billigste

    Mix and Save Combination · Gratis avbestilling

    Obligatoriske gebyrer kan påløpe på hotellet.

    1 297 kr

    Gå til tilbud

Double room - Accommodation Only - 2 beds

1 pris

Gratis avbestilling

1 522 kr

Totalpris for oppholdet

Koko Mate

1 pris

Gratis avbestilling
Betal på hotellet

1 536 kr

Totalpris for oppholdet

Koko Mate(Twin)

2 priser

Gratis avbestilling
Betal på hotellet

1 538 kr

Totalpris for oppholdet

Karakterprofil

Renhold
6,8
Beliggenhet
5,0
Service
6,9
Rom
5,0
Fasiliteter
6,8
Mat og drikke
5,0

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankboks
  • Utendørs svømmebasseng
  • Barneklubb
  • Bagasjeoppbevaring
  • Familierom
  • Gratis parkering
  • Gratis wi-fi
  • 24-Hour Front Desk
  • Inngjerdet basseng
  • Utemøbler
  • Parking Onsite
  • Pool (Seasonal Outdoor)
  • Terrasse

Beliggenhet

143 Moo 2, Tambol Ao Nang, Ampure Muang, Krabi · 10.2 km fra sentrum

Spørsmål og svar

Hvor ligger Kokotel Krabi Ao Nang?
Kokotel Krabi Ao Nang ligger i 143 Moo 2, Tambol Ao Nang, Ampure Muang, Krabi i Krabi, omtrent 10,2 km fra sentrum.
Har Kokotel Krabi Ao Nang parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Kokotel Krabi Ao Nang?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Kokotel Krabi Ao Nang treningsrom eller basseng?
Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på Kokotel Krabi Ao Nang?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Kokotel Krabi Ao Nang?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Krabi