Kempinski Nile Hotel, Cairo

Kairo, Egypt

Kort om hotellet

Kempinski Nile Hotel, Cairo er et 5-stjerners hotell i Kairo. Gjestene gir stedet 8,6 av 10 basert på 3 177 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
5 stjerner
Gjestevurdering:
8,6 / 10 (3 177 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Kempinski Nile Hotel, Cairo?
Kempinski Nile Hotel, Cairo ligger i Kairo. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Kempinski Nile Hotel, Cairo parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Kempinski Nile Hotel, Cairo?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Kempinski Nile Hotel, Cairo?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Kempinski Nile Hotel, Cairo?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Kairo