The Capital on the Park

101 Katherine Street8,71 044 anmeldelser

Bilde av The Capital on the Park

Kort om hotellet

The Capital on the Park er et 5-stjerners hotell i Johannesburg. Adressen er 101 Katherine Street. Gjestene gir stedet 8,7 av 10 basert på 1 044 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
101 Katherine Street
Standard:
5 stjerner
Gjestevurdering:
8,7 / 10 (1 044 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Romservice, Restaurant, Parkering, Svømmebasseng, Flyplasstransport

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 12. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Romservice
  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Flyplasstransport
  • Turistinformasjon
  • Renseri
  • Barnepass
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Bankboks
  • Minibank
  • Damprom
  • Massasje
  • Spa- og velværesenter
  • Kroppsbehandlinger
  • Ansiktsbehandlinger
  • Utendørs svømmebasseng
  • Levende musikk
  • Bar ved bassenget
  • Rasteplass
  • Matpakker
  • Frokost servert på rommet

Beliggenhet

101 Katherine Street

Spørsmål og svar

Hvor ligger The Capital on the Park?
The Capital on the Park ligger i 101 Katherine Street i Johannesburg.
Har The Capital on the Park parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på The Capital on the Park?
Frokost tilbys («Frokost servert på rommet»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
Har The Capital on the Park treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på The Capital on the Park?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille The Capital on the Park?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Johannesburg