The Westin Jakarta

Jl. H.R. Rasuna Said Kav. C-22 A9,01 337 anmeldelser

Bilde av The Westin Jakarta

Kort om hotellet

The Westin Jakarta er et 5-stjerners hotell i Jakarta. Adressen er Jl. H.R. Rasuna Said Kav. C-22 A. Gjestene gir stedet 9,0 av 10 basert på 1 337 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Jl. H.R. Rasuna Said Kav. C-22 A
Standard:
5 stjerner
Gjestevurdering:
9,0 / 10 (1 337 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Forretningssenter, Romservice, Restaurant, Parkering, Svømmebasseng

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 13. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Forretningssenter
  • Romservice
  • Restaurant
  • Parkering
  • Svømmebasseng
  • Flyplasstransport
  • Betjent parkering
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Bankboks
  • Badstue
  • Minibank
  • Badestamp/Jacuzzi
  • Sykkelutleie
  • Damprom
  • Massasje
  • Spa- og velværesenter
  • Barberer -og skjønnhetssalong
  • Kroppsbehandlinger
  • Ansiktsbehandlinger
  • Innendørs svømmebasseng
  • Levende musikk

Beliggenhet

Jl. H.R. Rasuna Said Kav. C-22 A

Spørsmål og svar

Hvor ligger The Westin Jakarta?
The Westin Jakarta ligger i Jl. H.R. Rasuna Said Kav. C-22 A i Jakarta.
Har The Westin Jakarta parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på The Westin Jakarta?
Frokost tilbys («Frokost servert på rommet»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
Har The Westin Jakarta treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på The Westin Jakarta?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille The Westin Jakarta?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Jakarta