Hotel Kalyan

Jaipur, Rajasthan, India

Kort om hotellet

Hotel Kalyan er et 3-stjerners hotell i Jaipur. Gjestene gir stedet 7,3 av 10 basert på 1 388 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
7,3 / 10 (1 388 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Hotel Kalyan?
Hotel Kalyan ligger i Jaipur. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Hotel Kalyan parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Hotel Kalyan?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Hotel Kalyan?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Hotel Kalyan?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Jaipur