Sunrise Crystal Bay Resort -Grand Select

Hurghada, Egypt

Kort om hotellet

Sunrise Crystal Bay Resort -Grand Select er et 5-stjerners hotell i Hurghada. Gjestene gir stedet 8,6 av 10 basert på 1 731 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Standard:
5 stjerner
Gjestevurdering:
8,6 / 10 (1 731 anmeldelser)

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Spørsmål og svar

Hvor ligger Sunrise Crystal Bay Resort -Grand Select?
Sunrise Crystal Bay Resort -Grand Select ligger i Hurghada. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
Har Sunrise Crystal Bay Resort -Grand Select parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på Sunrise Crystal Bay Resort -Grand Select?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på Sunrise Crystal Bay Resort -Grand Select?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Sunrise Crystal Bay Resort -Grand Select?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Hurghada