Hilton Garden Inn Waikiki Beach
2330 Kuhio Ave8,42 160 anmeldelser

Kort om hotellet
Hilton Garden Inn Waikiki Beach er et 4-stjerners hotell i Honolulu. Adressen er 2330 Kuhio Ave. Gjestene gir stedet 8,4 av 10 basert på 2 160 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- 2330 Kuhio Ave
- Standard:
- 4 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,4 / 10 (2 160 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Forretningssenter, Heis, Flerspråklig personell, Vaskeritjeneste, Dykking
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 12. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Forretningssenter
- Heis
- Flerspråklig personell
- Vaskeritjeneste
- Dykking
- Biljard
- Treningsfasiliteter
- Bagasjeoppbevaring
- Gratis wi-fi
- Ladestasjon for elbil
- 24-Hour Front Desk
- ATM/Banking
- Assistive Listening Devices Available
- Banquet Hall
- Braille or Raised Signage
- Breakfast Available (surcharge)
- Computer Station
- Concierge Services
- Parking (Covered)
- Eco-Friendly Cleaning Products Used
- Newspapers in Lobby (free)
- Gift Shops or Newsstand
- Grocery/Convenience Store
- Laundry Facilities
Beliggenhet
2330 Kuhio Ave
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Hilton Garden Inn Waikiki Beach?
- Hilton Garden Inn Waikiki Beach ligger i 2330 Kuhio Ave i Honolulu.
- Har Hilton Garden Inn Waikiki Beach parkering og wi-fi?
- Parkering er oppgitt som «Parking (Covered)». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på Hilton Garden Inn Waikiki Beach?
- Frokost tilbys («Breakfast Available (surcharge)»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
- Har Hilton Garden Inn Waikiki Beach treningsrom eller basseng?
- Treningsrom: Treningsfasiliteter. Basseng: Pool Sun Loungers.
- Hva koster et rom på Hilton Garden Inn Waikiki Beach?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Hilton Garden Inn Waikiki Beach?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.
Andre hotell i Honolulu
- Halekulani - NO RESORT FEE
- Sheraton Waikiki Beach Resort
- The Kahala Hotel and Resort
- Hyatt Regency Waikiki Beach Resort & Spa
- OUTRIGGER Waikiki Beachcomber Hotel
- OUTRIGGER Waikiki Beach Resort
- Waikiki Beach Marriott Resort & Spa
- Hilton Hawaiian Village Waikiki Beach Resort
- The Royal Hawaiian, A Luxury Collection Resort, Waikiki