Silverland Sakyo Hotel

10A-10B-10C Le Thanh Ton Street, Sai Gon Ward, Ho Chi Minh City8,84 249 anmeldelser

Bilde av Silverland Sakyo Hotel

Kort om hotellet

Silverland Sakyo Hotel er et 4-stjerners hotell i Ho Chi Minh-staden. Adressen er 10A-10B-10C Le Thanh Ton Street, Sai Gon Ward, Ho Chi Minh City. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 4 249 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
10A-10B-10C Le Thanh Ton Street, Sai Gon Ward, Ho Chi Minh City
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,8 / 10 (4 249 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Restaurant, Svømmebasseng, Flyplasstransport, Turistinformasjon, Renseri

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 14. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Svømmebasseng
  • Flyplasstransport
  • Turistinformasjon
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankboks
  • Badstue
  • Damprom
  • Spa- og velværesenter
  • Utendørs svømmebasseng
  • Bagasjeoppbevaring
  • Separat røykeområde
  • Ekspress innsjekking/Utsjekking
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi
  • 24-Hour Front Desk
  • Concierge Services
  • Pool (Rooftop)
  • Snack Bar/Deli
  • Terrasse
  • Fitness Center (nearby)

Beliggenhet

10A-10B-10C Le Thanh Ton Street, Sai Gon Ward, Ho Chi Minh City

Spørsmål og svar

Hvor ligger Silverland Sakyo Hotel?
Silverland Sakyo Hotel ligger i 10A-10B-10C Le Thanh Ton Street, Sai Gon Ward, Ho Chi Minh City i Ho Chi Minh-staden.
Har Silverland Sakyo Hotel parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Silverland Sakyo Hotel?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Silverland Sakyo Hotel treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på Silverland Sakyo Hotel?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Silverland Sakyo Hotel?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Ho Chi Minh-byen