Ascott Guangzhou
73 Tianhe Dong Road8,4638 anmeldelser

Kort om hotellet
Ascott Guangzhou er et 5-stjerners hotell i Guangzhou. Adressen er 73 Tianhe Dong Road. Gjestene gir stedet 8,4 av 10 basert på 638 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- 73 Tianhe Dong Road
- Standard:
- 5 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,4 / 10 (638 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Forretningssenter, Parkering, Svømmebasseng, Renseri, Rom for ikke-røykere
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 13. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Forretningssenter
- Parkering
- Svømmebasseng
- Renseri
- Rom for ikke-røykere
- Rengjøring
- Bankettfasiliteter
- Bankboks
- Badstue
- Lekeplass
- Utendørs svømmebasseng
- Bagasjeoppbevaring
- Separat røykeområde
- Familierom
- Ekspress innsjekking/Utsjekking
- Selvbetjent vaskeri
- Gratis wi-fi
- 24-Hour Front Desk
- Concierge Services
- Lockers Available
- Pool (Seasonal Outdoor)
- Fitness Center (nearby)
Beliggenhet
73 Tianhe Dong Road
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Ascott Guangzhou?
- Ascott Guangzhou ligger i 73 Tianhe Dong Road i Guangzhou.
- Har Ascott Guangzhou parkering og wi-fi?
- Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på Ascott Guangzhou?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Har Ascott Guangzhou treningsrom eller basseng?
- Treningsrom: Fitness Center (nearby). Basseng: Svømmebasseng.
- Hva koster et rom på Ascott Guangzhou?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Ascott Guangzhou?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.