Porcel Alixares
Grenada, Andalusia, Spania
Kort om hotellet
Porcel Alixares er et 4-stjerners hotell i Granada. Gjestene gir stedet 8,5 av 10 basert på 7 295 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Standard:
- 4 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,5 / 10 (7 295 anmeldelser)
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Porcel Alixares?
- Porcel Alixares ligger i Granada. Kartet lenger ned viser nøyaktig plassering.
- Har Porcel Alixares parkering og wi-fi?
- Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
- Er frokost inkludert på Porcel Alixares?
- Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
- Hva koster et rom på Porcel Alixares?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Porcel Alixares?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.