Scandic Europa

Nils Ericsonsgatan 218,34 371 anmeldelser

Bilde av Scandic Europa

Kort om hotellet

Scandic Europa er et 4-stjerners hotell i Gøteborg. Adressen er Nils Ericsonsgatan 21. Gjestene gir stedet 8,3 av 10 basert på 4 371 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Nils Ericsonsgatan 21
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,3 / 10 (4 371 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Forretningssenter, Restaurant, Parkering, Renseri, Rom for ikke-røykere

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 7. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 2. nov. – 4. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Forretningssenter
  • Restaurant
  • Parkering
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Bankboks
  • Frokost servert på rommet
  • Bagasjeoppbevaring
  • Allergivennlige rom tilgjengelig
  • Familierom
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi
  • 24-Hour Front Desk
  • Snack Bar/Deli
  • Fitness Center (nearby)
  • Wheelchair Accessible (Limited)

Beliggenhet

Nils Ericsonsgatan 21

Spørsmål og svar

Hvor ligger Scandic Europa?
Scandic Europa ligger i Nils Ericsonsgatan 21 i Gøteborg.
Har Scandic Europa parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Scandic Europa?
Frokost tilbys («Frokost servert på rommet»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
Har Scandic Europa treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby).
Hva koster et rom på Scandic Europa?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Scandic Europa?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Göteborg