Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute

Tivai Vaddo, Near Calangute Football Ground7,81 328 anmeldelser

Bilde av Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute

Kort om hotellet

Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute er et 4-stjerners hotell i Calangute. Adressen er Tivai Vaddo, Near Calangute Football Ground. Gjestene gir stedet 7,8 av 10 basert på 1 328 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Tivai Vaddo, Near Calangute Football Ground
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
7,8 / 10 (1 328 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Romservice, Restaurant, Svømmebasseng, Flyplasstransport, Turistinformasjon

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 11. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Romservice
  • Restaurant
  • Svømmebasseng
  • Flyplasstransport
  • Turistinformasjon
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankboks
  • Utendørs svømmebasseng
  • Matpakker
  • Bagasjeoppbevaring
  • Familierom
  • Ekspress innsjekking/Utsjekking
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi
  • 24-Hour Front Desk
  • Concierge Services
  • Evening Entertainment
  • Utemøbler
  • Pool (Seasonal Outdoor)
  • Snack Bar/Deli
  • Terrasse

Beliggenhet

Tivai Vaddo, Near Calangute Football Ground

Spørsmål og svar

Hvor ligger Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute?
Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute ligger i Tivai Vaddo, Near Calangute Football Ground i Calangute.
Har Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute treningsrom eller basseng?
Basseng: Svømmebasseng.
Hva koster et rom på Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Casa De Goa - Boutique Resort - Calangute?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Goa