The Social Hub Eindhoven

Stationsweg 18,81 884 anmeldelser

Bilde av The Social Hub Eindhoven

Kort om hotellet

The Social Hub Eindhoven er et 4-stjerners hotell i Eindhoven. Adressen er Stationsweg 1. Gjestene gir stedet 8,8 av 10 basert på 1 884 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Stationsweg 1
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
8,8 / 10 (1 884 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Forretningssenter, Restaurant, Rom for ikke-røykere, Rengjøring, Bankettfasiliteter

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 8. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Forretningssenter
  • Restaurant
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Bankettfasiliteter
  • Bankboks
  • Sykkelutleie
  • Sykling
  • Biljard
  • Matpakker
  • Bagasjeoppbevaring
  • Vendingmaskin
  • Familierom
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi
  • 24-Hour Front Desk
  • Bicycle Tour Information
  • Bordtennis
  • Terrasse
  • Fitness Center (nearby)
  • Wheelchair Accessible (Limited)

Beliggenhet

Stationsweg 1

Spørsmål og svar

Hvor ligger The Social Hub Eindhoven?
The Social Hub Eindhoven ligger i Stationsweg 1 i Eindhoven.
Har The Social Hub Eindhoven parkering og wi-fi?
Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på The Social Hub Eindhoven?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har The Social Hub Eindhoven treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby).
Hva koster et rom på The Social Hub Eindhoven?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille The Social Hub Eindhoven?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Eindhoven