Residence Inn by Marriott Dortmund City

Annelise-Kretschmer-Straße 19,1319 anmeldelser

Bilde av Residence Inn by Marriott Dortmund City

Kort om hotellet

Residence Inn by Marriott Dortmund City er et 4-stjerners hotell i Dortmund. Adressen er Annelise-Kretschmer-Straße 1. Gjestene gir stedet 9,1 av 10 basert på 319 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Annelise-Kretschmer-Straße 1
Standard:
4 stjerner
Gjestevurdering:
9,1 / 10 (319 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Forretningssenter, Parkering, Renseri, Rom for ikke-røykere, Rengjøring

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 14. oktober 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Forretningssenter
  • Parkering
  • Renseri
  • Rom for ikke-røykere
  • Rengjøring
  • Allergivennlige rom tilgjengelig
  • Familierom
  • Selvbetjent vaskeri
  • Gratis wi-fi
  • 24-Hour Front Desk
  • Parking (Limited)
  • Fitness Center (nearby)
  • Wheelchair Accessible (Limited)

Beliggenhet

Annelise-Kretschmer-Straße 1

Spørsmål og svar

Hvor ligger Residence Inn by Marriott Dortmund City?
Residence Inn by Marriott Dortmund City ligger i Annelise-Kretschmer-Straße 1 i Dortmund.
Har Residence Inn by Marriott Dortmund City parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
Er frokost inkludert på Residence Inn by Marriott Dortmund City?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Har Residence Inn by Marriott Dortmund City treningsrom eller basseng?
Treningsrom: Fitness Center (nearby).
Hva koster et rom på Residence Inn by Marriott Dortmund City?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille Residence Inn by Marriott Dortmund City?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Dortmund