HOTEL OLYMPIC DJERBA

Djerba Avenue de la liberté Midoun 41167,413 anmeldelser

Bilde av HOTEL OLYMPIC DJERBA

Kort om hotellet

HOTEL OLYMPIC DJERBA er et 3-stjerners hotell i Aghir. Adressen er Djerba Avenue de la liberté Midoun 4116. Gjestene gir stedet 7,4 av 10 basert på 13 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.

Fakta

Adresse:
Djerba Avenue de la liberté Midoun 4116
Standard:
3 stjerner
Gjestevurdering:
7,4 / 10 (13 anmeldelser)
Nøkkelfasiliteter:
Romservice, Parkering, Rom for ikke-røykere, Bankboks, Bagasjeoppbevaring

Hotellinformasjonen er sist oppdatert 11. september 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.

Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.

1 rom · 2 voksne

Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.

Fasiliteter

  • Romservice
  • Parkering
  • Rom for ikke-røykere
  • Bankboks
  • Bagasjeoppbevaring
  • Familierom
  • Gratis parkering
  • 24-Hour Front Desk
  • Lockers Available
  • Parking Onsite
  • Terrasse
  • Wheelchair Accessible (Limited)

Beliggenhet

Djerba Avenue de la liberté Midoun 4116

Spørsmål og svar

Hvor ligger HOTEL OLYMPIC DJERBA?
HOTEL OLYMPIC DJERBA ligger i Djerba Avenue de la liberté Midoun 4116 i Aghir.
Har HOTEL OLYMPIC DJERBA parkering og wi-fi?
Parkering er oppgitt som «Parkering». Wi-fi er ikke oppgitt for dette stedet.
Er frokost inkludert på HOTEL OLYMPIC DJERBA?
Frokost er ikke oppgitt som inkludert. Hvert romvalg over viser hva prisen dekker før du bestiller.
Hva koster et rom på HOTEL OLYMPIC DJERBA?
Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
Hvor kan jeg bestille HOTEL OLYMPIC DJERBA?
Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.

Andre hotell i Djerba