Best Western Hôtel des Orangers Cannes
1 Rue des Orangers8,61 475 anmeldelser

Kort om hotellet
Best Western Hôtel des Orangers Cannes er et 4-stjerners hotell i Cannes. Adressen er 1 Rue des Orangers. Gjestene gir stedet 8,6 av 10 basert på 1 475 anmeldelser. Prisene under hentes live når du åpner siden, og gjelder hele oppholdet.
Fakta
- Adresse:
- 1 Rue des Orangers
- Standard:
- 4 stjerner
- Gjestevurdering:
- 8,6 / 10 (1 475 anmeldelser)
- Nøkkelfasiliteter:
- Svømmebasseng, Renseri, Rom for ikke-røykere, Rengjøring, Bankboks
Hotellinformasjonen er sist oppdatert 14. oktober 2026 av Billighotell.no. Priser hentes live ved hvert sidevisning.
Rom og priser · 5. nov. – 7. nov.
1 rom · 2 voksne
Vi fant hotell, men prisene kunne ikke hentes akkurat nå. Prøv igjen om et øyeblikk.
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Renseri
- Rom for ikke-røykere
- Rengjøring
- Bankboks
- Hage
- Solarium
- Utendørs svømmebasseng
- Frokost servert på rommet
- Familierom
- Gratis wi-fi
- 24-Hour Front Desk
- Beach Sun Loungers
- Inngjerdet basseng
- Utemøbler
- Pool (Seasonal Outdoor)
- Terrasse
Beliggenhet
1 Rue des Orangers
Spørsmål og svar
- Hvor ligger Best Western Hôtel des Orangers Cannes?
- Best Western Hôtel des Orangers Cannes ligger i 1 Rue des Orangers i Cannes.
- Har Best Western Hôtel des Orangers Cannes parkering og wi-fi?
- Parkering er ikke oppgitt for dette stedet. Wi-fi er oppgitt som «Gratis wi-fi».
- Er frokost inkludert på Best Western Hôtel des Orangers Cannes?
- Frokost tilbys («Frokost servert på rommet»). Om den er inkludert avhenger av romtypen – hvert romvalg over viser dette før du bestiller.
- Har Best Western Hôtel des Orangers Cannes treningsrom eller basseng?
- Basseng: Svømmebasseng.
- Hva koster et rom på Best Western Hôtel des Orangers Cannes?
- Prisene endrer seg med datoer og etterspørsel, derfor henter Billighotell.no dem live for dine datoer når siden lastes. Velg datoer øverst på siden, så viser romlisten totalpris for hele oppholdet.
- Hvor kan jeg bestille Best Western Hôtel des Orangers Cannes?
- Billighotell.no sammenligner bookingsidene som har dette stedet, og sender deg videre til den du velger. Vi selger ikke rom selv – bestillingen fullføres hos bookingsiden.